Hakkımızda

Nur Group İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, 1993 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, dünyanın birçok yerinden farklı sektör ve alanlarda yarım asırdan fazla süre deneyime sahiptir. Nur Group İnşaat ve Ticaret Şirketi olarak biz, inşaat, sanayi, tarım ve sağlık alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz benimsemiş olduğu ‘Hayallerinizin Gerçeğe Dönüştüğü Yer’ sloganı ile bünyesinde barındırdığı alanlarda en iyi ve en kaliteli olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, dürüst, cesur ve yenilikçi yaklaşımımız ile Türkiye’nin her bir yerinde inşaat, sanayi, tarım ve sağlık alanlarında iz bırakacak dokunuşlar yapmayı benimsemiş bulunmaktayız.
Bu bağlamda şirketimiz, en yüksek standartlara sahip olan 500’den fazla kamu ve özel projesini başarı ile tamamlamış bulunmaktadır. Bu üstün standartlar ile kaliteyi birleştiren Nur Group, Türkiye’de kalıcı eserler bırakmaya ve bunun için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Deneyimlerimizi ve ayak izlerimizi genişlettikçe, kaliteli işler çıkarmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Çalışma ilkelerimiz ve prensiplerimiz nasıl iş yaptığımızı tanımlamaktadırlar. Bu ilke ve prensipler, düşüncelerimizi, eylemlerimizi, ölçütlerimizi ve standartlarımızı belirler. Nur Group İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi olarak biz, bu prensipler sayesinde işimize ne kadar bağlı ve ne denli kararlı olduğumuzu gösterme niyetindeyiz. Bu bağlamda, inşaat, sanayi, tarım ve sağlık alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilirliğimiz ve dürüstlüğümüz sayesinde sürdürülebilir bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Temel değerlerimiz davranışlarımızı göstermektedir. Davranışlarımız is kurallarımızı oluşturmaktadır. Bu bağlamda, güçlü ve bağlantılı topluluklar oluşturma noktasında güvenilir olmayı, hizmet ettiğimiz alanlarla ve müşterilerimizle güvenilir ilişkiler kurmayı, çalışmalarımızı yenilikçi adımlarımızla harmanlamayı, yaptığımız her işte bir adım önde olmayı, açık ve şeffaf bir şekilde çalışmalarımızı yürütmeyi hedeflemekteyiz.